PL High School A1- FName A1-LName A2-FName A2-LName #fish #alive Wt Sht Late Pen F Wt. BF AOY pts 
1 Chatuge Anglers Owen Jenkins Logan Russell 5 5 22.01     0 22.01 4.93 300
2 Dawson Elijah Benson Breadon Hubbard 5 5 20.86     0 20.86 6.78 299
3 Bainbridge HS Bowynn Brown Shane Dill 5 5 20.03     0 20.03 6.46 298
4 Morgan County HS Nolan Holloway Jackson Fanning 5 5 19.75     0 19.75   297
5 Madison Co HS Logan Fisher Will Hart 5 5 19.02     0 19.02 5.40 296
6 Harris Co HS Storm Clark     5 5 18.54     0 18.54   295
7 Creekview HS Eric Beasley Seth Johnson 5 5 18.52     0 18.52   294
8 Greenbrier Fishing Team Logan Dixon Walker Cely 5 5 17.60     0 17.60   293
9 Greenbrier Fishing Team Jacob Hodge Henry Garrett 5 5 17.09     0 17.09   292
10 Greenbrier Fishing Team Mason Garnto Hayden Reville 5 5 15.99     0 15.99   291
11 Pickens Co HS Wyatt Richards Colby Goforth 5 5 15.92     0 15.92   290
12 Bremen HS Austin Robinson Sam Lovvorn 5 5 15.90     0 15.90   289
13 Cook HS Mason White Levi Singeltary 5 5 15.89     0 15.89   288
14 Fellowship Christian Holden McClung Robert Wade 5 5 15.56     0 15.56   287
15 West GA AmBASSadors Garrett Cromer Levi Garner 5 5 15.43     0 15.43   286
16 Rabun Co HS Owen Thompson Jasper Stancil 5 5 15.38     0 15.38   285
17 Stephens Co HS Drake Fleming Colby Fowler 5 5 15.16     0 15.16   284
18 Banks County Clay Smith Ashton Massey 5 5 14.96     0 14.96   283
19 Lee County HS Tripp Williams Tanner Rojek 5 5 14.89     0 14.89   282
20 Harris Co HS Levi Bolton Pierce Smith 5 5 14.78     0 14.78   281
21 Stephens Co HS Colton Bartmas Luke Carter 5 5 14.69     0 14.69   280
22 Seminole Co HS Jonathan Jarvis Tanner Trawick 5 5 14.65     0 14.65   279
23 Clarks Hill  Wick Medlin Jase Sparks 5 5 14.50     0 14.50   278
24 Bremen HS Brandon Smith Jake Kreft 5 5 14.5     0 14.50   278
25 North Paulding HS Jackson Keadle Cooper Butterworth 5 5 14.19     0 14.19   277
26 North Paulding Mitchell Dean Eli Wiggins 5 5 14.10     0 14.10   276
27 North Paulding HS Delbert Wilson Hayden Whittemore 5 5 13.95     0 13.95   275
28 Mary Persons HS Aaron McCoy Michael Head 5 5 13.85     0 13.85   274
29 North Paulding HS Blake Edwards Caleb Edwards 5 5 13.75     0 13.75   273
30 Madison Co. HS Levi Seagraves Blake Hooper 5 5 13.69     0 13.69   272
31 Lee County HS Hunter Rudd Seth Walls 5 5 13.68     0 13.68   271
32 Mary Persons HS Kaleb Landry Payton La 5 5 13.19     0 13.19   270
33 Trinity Christian Max  Gosdin Wyatt Wood 5 5 13.11     0 13.11   269
34 Jefferson HS Avery Crane Kai Latimer 5 5 13.03     0 13.03   268
35 Haralson Co HS Dalton Tilley Ethan Carter 5 5 13.01     0 13.01   267
36 Clarks Hill  Isaac Dewsbury Joshua Mojica 5 5 12.88     0 12.88   266
37 Oconee Co HS Sauel Davis Jackson Dew 5 5 12.73     0 12.73   265
38 Mary Persons HS Drew Grant Dawson Niblett 5 5 12.67     0 12.67   264
39 Westfield Benjamin Lawson Brant Beckham 5 5 12.54     0 12.54   263
40 East Paulding HS Mason Tarpley Nikalas Shaw 5 5 12.44     0 12.44   262
41 GBN HS Luke Davis Peyton Dunn 5 5 12.13     0 12.13   261
42 North Oconee Jameson Martin Davin Busby 5 5 12.11     0 12.11   260
43 Jefferson HS Cole Griggs Camden Gunter 5 5 11.78     0 11.78   259
44 Trinity Christian Cooper Bell Mark Hammock 5 5 11.76     0 11.76   258
45 Clarks Hill  Trey Blackmon Blake Tench 5 5 11.73     0 11.73   257
46 Mary Persons HS Evan Bertram Walker Turner 5 5 11.68     0 11.68   256
47 Buford HS Samuel Shoemaker     5 5 11.67     0 11.67   255
48 Tift Co Cole McDaniel Mason Grist 5 5 11.65     0 11.65   254
49 Morgan County HS Michael Arienzo Matt Malcom 5 5 11.58     0 11.58   253
50 Pickens Co HS Blake Puckett Sawyer Hogan 5 5 11.45     0 11.45   252
51 Morgan Co HS Will Thomas Wyatt Spinks 4 4 11.39     0 11.39   251
52 Clarks Hill Fisher Faulkner Justin Frazee 5 5 11.20     0 11.20   250
53 Lumpkin County HS Levi Self Scooter Ligon 5 5 10.85     0 10.85   249
54 Mary Persons HS Kadie Freeman Kelly Rollins 5 5 10.85     0 10.85   249
55 Eastside HS James Campbell Griffin Lane 5 5 10.48     0 10.48   248
56 Greenbrier Fishing Team Evan Beard     5 5 10.42     0 10.42   247
57 Trinity Christian Andrew Hobgood Landon McInvale 4 4 10.41     0 10.41   246
58 Greenbrier Fishing Team Parker Leiter Carson Tomac 5 5 10.39     0 10.39   245
59 North Paulding HS Thomas Williams Griffin Thomas 5 5 10.35     0 10.35   244
60 Pike Co Joe Haren Cohen Smith 5 5 10.24     0 10.24   243
61 Clarke Central HS Bo Brodrick Lukas Cornish 5 5 10.21     0 10.21   242
62 GBN HS Coby Thompson Bentley Floyd 5 5 9.89     0 9.89   241
63 Haralson County HS Matthew Poss Grayson Fant 5 5 9.69     0 9.69   240
64 Mary Persons HS Mary Alice Marks Steven Gibbs  5 5 9.49     0 9.49   239
65 Winder-Barrow Brett Boswell     5 5 9.41     0 9.41   238
66 Franklin Co HS Rylan Tamplin Aj Peeples 5 5 9.11     0 9.11   237
67 North Paulding HS Caden O'Neal Matthew Wright 4 4 8.80     0 8.80   236
68 Harris Co HS Josh Gross Dalton Rogers 5 5 8.74     0 8.74   235
69 Greenbrier Fishing Team Lucas Johnson Bryant Hodge 4 4 8.64     0 8.64   234
70 Lee County HS Brady Winborne     5 5 8.51     0 8.51   233
71 Newnan HS Nathan Preston Gavin Deck 5 5 8.45     0 8.45   232
72 GBN Ashtyn Hunt     4 4 8.21     0 8.21   231
73 Appling County HS Mabry Fannin Tucker Mincey 4 4 7.80     0 7.80   230
74 Clarks Hill  Nathan Deckert     4 4 7.16     0 7.16   229
75 Eastside HS Sawyer Mitchell Wyatt Baker 3 3 6.90     0 6.90   228
76 Clarks Hill  Baden Culpepper Chris Shay 4 4 6.73     0 6.73   227
77 Bremen HS Evan DeFoor Luke Moody 3 3 6.51     0 6.51   226
78 Trinity Christian Carter Jones Cody Fischer 4 4 6.18     0 6.18   225
79 East Paulding HS Tyler Besze Caysen Baggett 3 3 5.75     0 5.75   224
80 Tallulah Falls Haygen James Koen Eller 2 2 4.97     0 4.97   223
81 BCA Memphis Brock Miles Jernigan 2 2 4.82     0 4.82   222
82 Tift Co Logan Cargle Gavin McDuffie 2 2 4.63     0 4.63   221
83 Tift Co Carter Jackson Conner Jackson 2 2 4.00     0 4.00   220
84 Chattahoochee Anglers     Noah Sawhill 2 2 3.63     0 3.63   219
85 Miller County HS Brody Kelly Cooper Williams 2 2 3.29     0 3.29   218
86 Whitewater HS Tyler Moody Sawyer Spears 2 2 2.95     0 2.95   217
87 Greenbrier Fishing Team Braeden Rustan Tripp Tomasi 1 1 2.44     0 2.44 2.44 216
88 Appling County HS Travis Barnes Trey Barnes 1 1 2.26     0 2.26 2.26 215
89 Mount Paran CS Patterson Hunter     1 1 2.08     0 2.08 2.08 214
90 BCA Weston Haney Nolan Haney 1 1 1.77     0 1.77 1.77 213
91 Franklin Co HS Briar Dove Kase Dove 0   0.00     0 0.00   164
92 Trinity Christian Zed Wingo Mikie  Lachey 0   0.00     0 0.00   164
93 BCA Carrigan Haney Ansley Hendon 0   0.00     0 0.00   164
94 Trinity Christian Cason Rowland Kate Sweitzer 0   0.00     0 0.00   164
95 Trinity Christian Matthew Wells Reese Earl 0   0.00     0 0.00   164
96 Harris Co HS Landon Wright Camden Harmon 0   0.00     0 0.00   164
DNF Greenbrier Fishing Team Ryan Krueger Tyler Wilson           0 0.00   0
DNF Loganville Chandler Cawthon Troy Harper           0 0.00   0
DNF Clarks Hill  Coleman Clark Gunner Couch           0 0.00   0
DNF Clarks Hill  Will Darley Roper Putnam           0 0.00   0
DNF Harris Co HS Luke LaFortune Reese Bowden           0 0.00   0
DNF Clarks Hill  Sydney Metts Bryce Bentley           0 0.00   0
DNF Thomas Co Central HS Jace Wilson Colbey Croft           0 0.00   0
DNF Southwest GA Academy Nate Akers Bo Williams           0 0.00   0
DNF Southwest GA Academy Olin Thompson TJ Greene           0 0.00   0
DNF Lee County HS Stewart Mixon Kaden Sifford           0 0.00   0
DNF Franklin Co HS Rowan Kennedy Macarter Williams           0 0.00   0
DNF Lumpkin Co HS Andrew Moss Carder Dockery           0 0.00   0
DNF Alexander HS Justin Slocombe Austin Verner           0 0.00   0
DNF Harris Co HS Brandon Oliver Luke Wagner           0 0.00   0
DNF Newnan HS Jackson Hale Caden Ivey           0 0.00   0
DNF Oconee Co HS Churchill Harris Campbell Patterson           0 0.00   0