PL High School A1- First Name A1-Last Name A2-First Name A2-Last Name # fish # alive Wt Sht Lt Pen Final Wt. Big Fish AOY Pts
1 Bremen High School Austin Robinson Sam Lovvorn 5 5 16.8     0 16.76   300
2 Cook High Mason White Levi Singletary 5 5 16.2     0 16.21   299
3 Morgan County HS Will Thomas     5 5 14.7     0 14.67   298
4 Greenbrier Fishing Team Henry Garrett Jacob Hodge 5 5 13.8     0 13.83   297
5 Mount Paran Christian Dylan Lindsey Colby Clayton 4 4 13     0 12.96 6.52 296
6 Morgan County HS Nolan Holloway Jackson Fanning 5 5 12.5     0 12.48   295
7 Bainbridge HS Bowynn Brown Shane Dill 5 5 12.4     0 12.44 4.27 294
8 Madison Co. High Levi Seagraves Blake Hooper 5 5 11.9     0 11.89 3.7 293
9 Stephens County Colton Bartmas Luke Carter 5 5 11.7     0 11.69   292
10 Greenbrier Fishing Team Deuce Garland Evan Beard 5 5 11.4     0 11.41 5.93 291
11 Greenbrier Fishing Team Hayden Reville Mason Garnto 5 5 11     0 10.96   290
12 Oconee County HS Grady Bartlett Reese Brown 5 5 10.8     0 10.76   289
13 GBN HS Luke Davis Peyton Dunn 5 5 10.7     0 10.7   288
14 Trinity Christian Zed Wingo Mikie  Lachey 5 5 10.5     0 10.48   287
15 Clarks Hill  Baden Culpepper Chris Shay 5 5 10.5     0 10.46 5.42 286
16 Greenbrier Fishing Team Parker Leiter Carson Tomac 5 5 10.3     0 10.26   285
17 Clarks Hill  Trey Blackmon Blake Tench 5 5 9.72     0 9.72   284
18 Westfield Benjamin Lawson Brant Beckham 5 5 9.69     0 9.69   283
19 Morgan County HS Ben Lanford Colby Brown 5 5 9.58     0 9.58   282
20 Clarks Hill  Wick Medlin Jase Sparks 5 5 9.55     0 9.55   281
21 Pickens HS Trace Ledbetter Tyler Payne 5 5 9.52     0 9.52   280
22 Lumpkin County HS Andrew Moss Carder Dockery 5 5 9.47     0 9.47   279
23 BREMEN HS BRANDON SMITH JAKE KREFT 5 5 9.46     0 9.46   278
24 Madison County HS Logan Fisher Will Hart 5 5 9.42     0 9.42 2.91 277
25 Franklin County HS Rowan Kennedy Macarter Williams 5 5 9.16     0 9.16 3.59 276
26 GBN HS Coby Thompson Bentley Floyd 5 5 9.16     0 9.16   276
27 Pike County High School Cohen Smith Joe Haren 5 5 9.1     0 9.1   275
28 Harris County HS Storm Clark Gunnar Williamson 5 5 9.09     0 9.09   274
29 Clarks Hill  Nathan Deckert Landyn Geisler 5 5 8.93     0 8.93   273
30 Greenbrier Fishing Team Matthew Johnson Jordan Duncan 4 4 8.9     0 8.9   272
31 Lumpkin county High school Levi Self Andy Abernathy 5 5 8.41     0 8.41   271
32 Clarks Hill  Coleman Clark Gunner Couch 5 5 8.35     0 8.35   270
33 JEFFERSON HS AVERY CRANE KAI LATIMER 5 5 8.32     0 8.32   269
34 North Paulding Mitchell Dean Eli Wiggins 5 5 8.29     0 8.29   268
35 North Paulding HS Blake Edwards Caleb Edwards 5 5 8.25     0 8.25   267
36 Buford HS Samuel Shoemaker Avery Shoemaker 5 5 8.21     0 8.21   266
37 Greenbrier Fishing Team Tripp Tamasi Grayson Sidel 5 5 7.82     0 7.82   265
38 Stephens County HS Drake Fleming Colby Fowler 5 5 7.82     0 7.82   265
39 Mary Persons High School Aaron McCoy Michael Head 5 5 7.66     0 7.66   264
40 Clarks Hill  Isaac Dewsbury Joshua Mojica 5 5 7.62     0 7.62   263
41 Haralson County HS Dalton Tilley Ethan Carter 5 5 7.57     0 7.57   262
42 Creekview HS Eric Beasley Seth Johnson 5 5 7.55     0 7.55   261
43 North Paulding HS Caden O'Neal Matthew Wright 5 5 7.4     0 7.4   260
44 Loganville Chandler Cawthon Troy Harper 5 5 7.39     0 7.39 2.63 259
45 Rabun County HS Owen Thompson Jasper Stancil 5 5 7.1     0 7.1   258
46 Clarks Hill  Will Darley Roper Putnam 5 5 7     0 7   257
47 Winder-Barrow Brett Boswell Dylan Thayer 5 5 6.98     0 6.98   256
48 East Paulding Nikalas Shaw Mason Tarpley 5 5 6.98     0 6.98   256
49 Mary Persons HS Drew Grant Dawson Niblett 3 3 6.95     0 6.95   255
50 Morgan County HS Caden Nation Josh Edenfield 5 5 6.64     0 6.64   254
51 Harris County HS Levi Bolton Pierce Smith 5 5 6.55     0 6.55   253
52 Morgan County HS Jason Dixon Justice Lewis 3 3 6.51     0 6.51   252
53 North Paulding HS Delbert Wilson Hayden Whittemore 5 5 6.25     0 6.25   251
54 Greenbrier Fishing Team Logan Dixon Walker Cely 5 5 6.01     0 6.01   250
55 Banks County Kasey Lowe Zak McClellon 5 5 5.83     0 5.83   249
56 West Georgia AmBASSadors Garrett Cromer Levi Garner 4 4 5.36     0 5.36   248
57 Clarks Hill  Sydney Metts Bryce Bentley 5 5 5.25     0 5.25   247
58 Pickens High School Wyatt Richards Colby Goforth 3 3 5.19     0 5.19   246
59 Alexander High School Justin Slocombe Austin Verner 3 3 4.7     0 4.7   245
60 Oconee County High Sauel Davis Jackson Dew 3 3 4.54     0 4.54   244
61 Lee County HS Hunter Rudd Seth Walls 5 5 4.42     0 4.42   243
62 Miller County HS Brody Kelly Cooper Williams 3 3 4.32     0 4.32   242
63 Harris County HS Camden Harmon Landon Wright 3 3 4.19     0 4.19   241
64 Lee County HS Brady Winborne Matthew English 4 4 4.12     0 4.12   240
65 Eastside Highschool James Campbell Griffin Lane 3 3 3.94     0 3.94   239
66 Trinity Christian Jayce Blalock Jake  Campbell 4 4 3.93     0 3.93   238
67 Eastside High School Wyatt Baker Sawyer Mitchell 3 3 3.79     0 3.79   237
68 Bremen High School John Bohannon Harrison Hembree 2 2 3.65     0 3.65   236
69 Mary Persons HS Payton La Kaleb Landry 3 3 3.51     0 3.51   235
70 Harris County HS Luke LaFortune Reese Bowden 3 3 3.28     0 3.28   234
71 Bainbridge HS Tyler Godwin Caden Godwin 2 2 3.23     0 3.23   233
72 Mary Persons HS Mary Alice Marks Steven Gibbs 2 2 3.17     0 3.17   232
73 East Paulding Caysen Baggett Tyler Besze 2 2 3.14     0 3.14   231
74 Harris County Brandon Oliver     3 3 3.01     0 3.01   230
75 Lee County HS Matthew Land Cole Frisbee 1 1 2.8     0 2.8 2.8 229
76 East Paulding Carson Baggett Ayden Slick 2 2 2.69     0 2.69   228
77 Trinity Christian Carter Jones Cody Fischer 2 2 2.42     0 2.42   227
78 Greenbrier Fishing Team Lucas Johnson Bryant Hodge 2 2 2.4     0 2.4   226
79 Tallulah Falls Haygen James Koen Eller 1 1 1.98     0 1.98 1.98 225
80 North Paulding HS Owen Garbade Jackson Keadle 1 1 1.8     0 1.8 1.8 224
81 Trinity Christian Max  Gosdin Wyatt Wood 2 2 1.78     0 1.78   223
82 Bethlehem Christian Academy Memphis Brock Miles Jernigan 1 1 1.68     0 1.68 1.68 222
83 West Georgia AmBASSadors Sean Lawson Brooks Lawson 1 1 1.54     0 1.54 1.54 221
84 Lee County HS Tripp Williams Tanner Rojek 1 1 1.37     0 1.37 1.37 220
85 Central HS Cooper Lee     1 1 1.22     0 1.22   219
86 Lee County HS Thomas Hoey III Cole Hardison 1 1 1.17     0 1.17 1.17 218
87 Bethlehem Christian Academy Ansley Hendon Carrigan Haney 1 1 0.99     0 0.99 0.99 217
88 Lee County HS Nikki Jones Stewart Mixon 1 1 0.99     0 0.99 0.99 217
89 Harris County HS Josh Gross Dalton Rogers 1 1 0.95     0 0.95 0.95 216
90 Greenbrier Fishing Team Tyler Wilson  Ryan  Krueger 1 1 0.95     0 0.95 0.95 216
91 North Paulding HS Thomas Williams     1 1 0.91     0 0.91 0.91 215
92 Pickens HS Ashton Smith James Lubke 1 1 0.89     0 0.89 0.89 214
93 Harris County HS Gavin Mardis Cameron Smith 0 0 0     0 0   164
94 Harris county HS Jackson Cummings Evan Brown 0 0 0     0 0   164
95 Fellowship Christian School Holden McClung Robert Wade 0 0 0     0 0   164
96 Eastside HS wyatt almand carter galloway 0 0 0     0 0   164
97 Jefferson HS Cole Griggs Camden Gunter 0 0 0     0 0   164
98 Mount Paran Christian School Matthew Cox Paulmer Heath 0 0 0     0 0   164
99 Lee County HS Sarah Land Kaden Sifford 0 0 0     0 0   164
100 Clarke Central High School Luke Garofalo Jude Greco 0 0 0     0 0   164
101 Flowery Branch High Bo Tison Sheldon Caudle 0 0 0     0 0   164
102 Heard County High School William Parks David  Chandler 0 0 0     0 0   164
103 Brookstone School jack Douglas Brooks Rice 0 0 0     0 0   164
104 Haralson County HS Matthew Poss Jaeden Alexander 0 0 0     0 0   0
105 Winder Barrow HS Trey Garrett Brooks House 0 0 0     0 0   164
106 Trinity Christian Andrew Hobgood Landon McInvale 0 0 0     0 0   164
107 Newnan HS Tayson Harrison Cade Johnston 0 0 0     0 0   164
108 Jefferson HS Kaleb DeLisle JianCarlos Acevedo 0 0 0     0 0   164
109 Flowery Branch High School Pete Tison Cole Klukaszewski 0 0 0     0 0   164
110 Trinity Christian Matthew Wells Reese Earl 0 0 0     0 0   164
111 Clarks Hill  Fisher Faulkner Justin Frazee 0 0 0     0 0   164
112 Southwest Georgia Academy Olin Thompson TJ Greene 0 0 0     0 0   164
113 Bremen High School Molly Kate Cordial Cailey Allen 0 0 0     0 0   164
114 Thomas County Central HS Jace Wilson Colbey Croft 0 0 0     0 0   164
115 Bethlehem Christian Academy Weston Haney Nolan Haney 0 0 0     0 0   164
116 Brookstone School MIller Stahl Will Giglio 0 0 0     0 0   164
117 Franklin county HS Bryce Adams Will Wester 0 0 0     0 0   164
118 Trinity Christian Cooper Bell Mark Hammock 0 0 0     0 0   164
119 Trinity Christian Cason Rowland Kate Sweitzer 0 0 0     0 0   164
120 Bremen HS Evan DeFoor     0 0 0     0 0   164