Place Jr School A1- FName A1-LName A2-FName A2-LName D2
#fish
D2
#alive
D2 Wt Sht Late Pen D2 F Wt. D1/D2
fish
D1/D2
alive
D1
F Wt
Total
D1-D2
Big
Fish
1 Chatuge Anglers River Huffman Robbie Barter 5 5 18.52     0.00 18.52 10 10 16.51 35.03  
2 Franklin County MS Brody Kellum Carson Thompson 5 5 14.86     0.00 14.86 10 10 16.37 31.23  
3 Dawson County Carter Cunningham Kovi Edgil 5 5 12.56     0.00 12.56 10 10 14.64 27.20  
4 Hart County MS Kale Temple Luke Schnell 5 4 10.75     0.25 10.50 10 9 15.24 25.74  
5 Clarks Hill Tucker Bruyninckx Ayden Hair 5 4 15.06     0.25 14.81 10 7 8.17 22.98  
6 Hart County MS Riley sanders Landry Carter 5 5 12.29     0.00 12.29 10 10 10.68 22.97  
7 Franklin County MS Ryan Hart Toben Yearwood 5 5 12.45     0.00 12.45 10 10 9.27 21.72  
8 Jefferson MS Brennan Mills Barrett Clayton 5 2 9.12     0.75 8.37 10 3 10.22 18.59  
9 Jefferson MS jacob janning ben wilson 5 3 10.54     0.50 10.04 10 8 8.53 18.57  
10 Heard County MS Ellis Turner Blalock Eskew 5 5 12.18     0.00 12.18 10 10 6.20 18.38 5.52
11 Tallulah Falls School Daryl “DJ” Broome Jr. Jack Thomson 5 5 7.98     0.00 7.98 10 10 9.08 17.06  
12 Lee County Weston Anderson Tyler  Henderson 5 5 6.03     0.00 6.03 10 10 10.95 16.98  
13 Madison county Brady Garrison Riley Haney 5 4 8.41     0.25 8.16 10 9 8.15 16.31  
14 Franklin County MS Brantley Grizzle Connor Borum 5 5 6.37     0.00 6.37 10 10 9.83 16.20  
15 Central MS Kyle  Wood Bradley Merritt 3 3 2.98     0.00 2.98 8 8 12.91 15.89  
16 Clarks Hill Preston Holmes Tripp Brantley 5 5 5.84     0.00 5.84 10 9 9.86 15.70  
17 Clarks Hill Nicholas Deckert Nathan Moore 5 5 6.70     0.00 6.70 10 10 8.44 15.14  
18 BCA Sam Nash Dean Craven 5 5 8.53     0.00 8.53 9 9 5.66 14.19  
19 Central MS Wyatt Harmon Jonah Yates 5 5 6.40     0.00 6.40 10 9 7.56 13.96  
20 Hahira MS Bryson Stone Colton Lupton 5 5 7.10     0.00 7.10 10 10 6.00 13.10  
21 Hahira MS Byron Kautzman Winston  Sharpe 3 2 5.15     0.25 4.90 8 7 7.65 12.55  
22 Oconee MS Bowen Miller Charlie West 5 5 5.19     0.00 5.19 9 9 6.49 11.68  
23 GBN Liam Garrett Hunter Ash 4 4 3.24     0.00 3.24 9 9 8.04 11.28  
24 Morgan County MS Trip Jenkins Broughton Allen 5 4 7.80     0.25 7.55 8 7 3.61 11.16  
25 Morgan County MS Ryker Pittman Cooper Pittman 3 1 3.04     0.50 2.54 7 5 7.12 9.66  
26 Franklin County MS Caden Cawthon Luke Holcomb 2 2 2.83     0.00 2.83 7 6 6.82 9.65  
27 Jefferson MS Wyatt Dunagan Wyatt Clayton 5 5 5.08     0.00 5.08 7 7 3.71 8.79  
28 Oconee County Brody Christopher Colby Christopher 0 0 0.00     0.00 0.00 5 5 8.68 8.68  
29 Trinity Christian School Jackson Jones Reid Briggs 2 2 2.59     0.00 2.59 7 7 5.37 7.96  
30 Central MS Levi Irby Colton Huber 1 1 1.53 1   1.00 0.53 6 5 7.39 7.92  
31 BCA Hunter Givens Luke Black 5 5 6.37     0.00 6.37 7 7 1.39 7.76  
32 Lee County Zac  Eubanks Reilly Marshall 3 3 4.30     0.00 4.30 5 5 3.31 7.61  
33 Hahira MS Doulgas  Ruff Tyler Burnam 4 3 5.28     0.25 5.03 7 5 2.27 7.30  
34 Lee County Cole Bridges Payton Schabeck 0 0 0.00     0.00 0.00 5 5 6.56 6.56  
35 Central MS Holt Harmon Walker Britt 3 3 3.25     0.00 3.25 6 6 3.26 6.51  
36 Morgan County MS Brody Torbush JD Watkins 3 3 2.94     0.00 2.94 5 5 2.10 5.04  
37 Hahira MS Sawyer Taylor Warren  Garland 1 1 1.60     0.00 1.60 4 4 3.29 4.89  
38 Hahira MS Colten Cooper Wyatt Ferguson 2 2 2.87     0.00 2.87 3 3 0.98 3.85  
39 Tift County Cora McCrary Hadley Griffin 1 1 0.82     0.00 0.82 3 3 2.75 3.57  
40 Lumpkin County Audrey Gailey Lyndsey Gailey 2 2 2.02     0.00 2.02 3 3 1.19 3.21  
41 Tift County Emma Grace Thompson Canton Moore 2 2 1.93     0.00 1.93 3 3 0.82 2.75  
42 Hahira MS Jack Dowdy Braxton Lane 0 0 0.00     0.00 0.00 3 3 2.59 2.59  
43 Central MS Tristan Elrod Tucker Simmons 0 0 0.00     0.00 0.00 2 2 2.20 2.20  
44 Central MS Logan  Forrester Conner Muse 0 0 0.00     0.00 0.00 0 0 0.00 0.00