Place High School A1- FName A1-LName A2-FName A2-LName D2
#fish
D2
#alive
D2 Wt Sht Late Pen D2
F Wt.
D1/D2
fish
D1/D2
alive
D1 F Wt Total D1-D2 BF
1 Dawson HS Elijah Benson Breadon Hubbard 5 5 16.38     0 16.38 10 10 16.44 32.82  
2 Madison County HS Logan Fisher Will Hart 5 5 16.56     0 16.56 10 9 15.71 32.27  
3 Clarks Hill Wick Medlin Jase Sparks 5 4 13.24     0.25 12.99 10 7 17.97 30.96  
4 Madison Co. HS Levi Seagraves Blake Hooper 5 5 14.18     0 14.18 10 10 15.81 29.99  
5 Bainbridge BassCats Shane Dill Bowynn Brown 5 5 14.25     0 14.25 10 10 15.01 29.26  
6 GBN Bently Floyd Coby Thompson 5 4 11.72     0.25 11.47 10 8 17.67 29.14  
7 Greenbrier Fishing Team Mason Garnto Hayden Reville 5 5 11.61     0 11.61 10 10 16.91 28.52  
8 Pickens HS Wyatt Richards Colby Goforth 5 5 13.24     0 13.24 10 9 15.17 28.41  
9 Stephens County HS Drake Fleming Colby Fowler 5 4 13.03     0.25 12.78 10 9 15.33 28.11  
10 Morgan County HS Nolan Holloway Jackson Fanning 5 4 14.94     0.25 14.69 10 9 13.29 27.98  
11 North Paulding HS Mitchell Dean Eli Wiggins 5 4 13.06     0.25 12.81 10 7 15.09 27.90  
12 Cook HS Mason White Levi Singletary 5 5 15.51     0 15.51 10 10 12.32 27.83  
13 Lumpkin County HS Andrew Moss Carder Dockery 5 5 11.54     0 11.54 10 10 13.65 25.19  
14 Greenbrier Fishing Team Jacob Hodge Henry Garrett 5 4 10.50     0.25 10.25 10 8 14.48 24.73  
15 West GA AmBASSadors Garrett Cromer Levi Garner 5 3 13.38     0.5 12.88 10 7 11.16 24.04  
16 Greenbrier Fishing Team Deuce Garland Evan Beard 5 5 9.99     0 9.99 10 7 13.86 23.85  
17 Harris County HS Storm Clark Gunnar Williamson 5 4 12.45     0.25 12.20 10 9 11.12 23.32  
18 Bremen HS Sam Lovvorn  Austin Robinson 5 4 9.91     0.25 9.66 10 8 12.89 22.55 6.22
19 Trinity Christian School Wyatt Wood Max Gosdin 5 5 11.68     0 11.68 10 10 10.77 22.45  
20 Franklin County HS Rylan Tamplin AJ Peeples 5 4 12.30     0.25 12.05 10 9 10.13 22.18  
21 Greenbrier Fishing Team Logan Dixon Walker Cely 5 4 9.91     0.25 9.66 10 8 12.39 22.05  
22 North Oconee HS Jameson Martin Davin Busby 5 5 11.34     0 11.34 10 10 9.96 21.30  
23 Rabun County HS Owen Thompson Jasper Stancil 5 3 9.74     0.5 9.24 10 4 11.76 21.00  
24 North Paulding HS Delbert Wilson Hayden Whittemore 5 5 10.14     0 10.14 10 10 10.62 20.76  
25 Trinity Christian School Zed Wingo Mikie Lachey 5 4 12.87     0.25 12.62 10 6 7.95 20.57  
26 Westfield Benjamin Lawson Brant Beckham 5 5 10.52     0 10.52 10 10 9.73 20.25  
27 Greenbrier Fishing Team Lucas Johnson Bryant Hodge 5 3 7.88     0.5 7.38 10 6 12.78 20.16  
28 Stephens County HS Colton Bartmas Luke Carter 5 5 9.81     0 9.81 10 10 10.31 20.12  
29 Morgan County HS Will Thomas Wyatt Spinks 5 5 11.14     0 11.14 10 10 8.95 20.09  
30 Harris County HS Levi Bolton Pierce Smith 5 5 12.05     0 12.05 8 8 7.70 19.75  
31 Clarks Hill Will Darley Roper Putnam 5 5 11.31     0 11.31 10 10 7.90 19.21  
32 Bremen HS Brandon Smith Jake Kreft 4 4 6.65     0 6.65 9 8 12.30 18.95  
33 Greenbrier Fishing Team Parker Leiter Carson Tomac 5 4 11.52     0.25 11.27 10 9 7.27 18.54  
34 Oconee County HS Samuel Davis Jackson Dew 5 5 9.07     0 9.07 10 10 9.39 18.46  
35 Jefferson HS Cole Griggs Camden Gunter 5 5 9.32     0 9.32 10 10 9.07 18.39  
36 Harris County HS Colby Koon Cole Reynolds 5 5 10.79     0 10.79 10 10 7.52 18.31  
37 Harris County HS Josh Gross Dalton Rogers 5 5 11.57     0 11.57 10 10 6.35 17.92  
38 Greenbrier Fishing Team Braeden Rustan Tripp Tamasi 5 1 8.58     1 7.58 10 6 9.57 17.15  
39 Clarks Hill Trey Blackmon Blake Tench 5 5 6.88     0 6.88 10 9 9.96 16.84  
40 East Paulding HS Mason Tarpley Nik Shaw 5 5 9.88     0 9.88 10 10 6.45 16.33  
41 Loganville HS Chan Cawthon Troy Harper 5 5 6.94     0 6.94 10 10 9.14 16.08  
42 Clarks Hill Baden Culpepper Chris Shay 4 3 6.24     0.25 5.99 9 8 9.70 15.69  
43 GBN Luke Davis Peyton Dunn 5 5 6.87     0 6.87 10 9 8.56 15.43  
44 Tallulah Falls HS Haygen James Koen Eller 5 5 7.03     0 7.03 10 10 7.99 15.02  
45 North Paulding HS Blake Edwards Caleb Edwards 5 5 7.31     0 7.31 10 9 7.65 14.96  
46 Clarks Hill Fisher Faulkner Justin Frazee 5 5 8.83     0 8.83 10 10 6.01 14.84  
47 Lee County HS Brady Winborne Matthew English 5 5 7.69     0 7.69 10 10 6.81 14.50  
48 Tift County HS Cole McDaniel Mason Grist 5 5 5.49     0 5.49 10 10 8.79 14.28  
49 Mt Paran Christian Dylan Lindsey Colby Clayton 5 5 6.59     0 6.59 10 9 7.48 14.07  
50 Morgan County HS Caden Nation Josh Edenfield 5 5 7.13     0 7.13 10 10 6.62 13.75  
51 East Paulding HS Tyler Besze Caysen Baggett 5 5 6.26     0 6.26 10 10 7.48 13.74  
52 Clarks Hill Nathan Deckert Landyn Geisler 4 4 4.39     0 4.39 9 9 8.87 13.26  
53 West GA AmBASSadors Sean Lawson Brooks Lawson 5 5 5.98     0 5.98 10 10 7.17 13.15  
54 Morgan County HS Ben Lanford Colby Brown 5 5 5.58     0 5.58 10 9 7.04 12.62  
55 Jefferson HS Avery Crane Kai Latimer 5 5 5.22     0 5.22 10 10 6.97 12.19  
56 Harris County HS Camden Harmon Landon Wright 3 3 3.20     0 3.20 8 8 8.94 12.14  
57 Pickens HS Blake Puckett Sawyer Hogan 4 4 5.37     0 5.37 9 9 6.63 12.00  
58 Bainbridge HS Tyler Godwin Caden Godwin 5 4 6.41     0.25 6.16 10 9 5.71 11.87  
59 Haralson County HS Dalton Tilley Ethan Carter 4 4 4.85     0 4.85 9 9 6.75 11.60  
60 Trinity Christian School Cooper Bell Mark Hammock 5 4 6.26     0.25 6.01 10 9 5.38 11.39  
61 Winder Barrow HS Dylan Thayer Brett Boswell 3 2 4.55     0.25 4.30 8 7 7.03 11.33  
62 Eastside HS Sawyer Mitchell Wyatt Baker 5 5 5.96     0 5.96 10 10 5.27 11.23  
63 Mary Persons HS Dawson Niblett Drew Grant 5 5 7.28     0 7.28 7 7 3.77 11.05  
64 Chatuge Anglers Logan Russell Owen Jenkins 0 0 0.00     0 0.00 5 5 11.01 11.01  
65 Greenbrier Fishing Team Jordan Duncan Matthew Johnson 3 3 3.62     0 3.62 8 8 7.25 10.87  
66 Trinity Christian School Andrew Hobgood Landon McInvale 5 4 6.02     0.25 5.77 9 7 4.49 10.26  
67 Lee County HS Tripp Williams Tanner Rojek 2 2 2.68     0 2.68 7 7 7.12 9.80  
68 Trinity Christian School Carter Jones Cody Fischer 2 2 2.56     0 2.56 7 7 6.51 9.07  
69 Mary Persons HS Michael Head Aaron McCoy 3 3 3.38     0 3.38 8 7 4.75 8.13  
70 Bethlehem Christian Academy Memphis Brock Miles Jernigan 3 3 3.16     0 3.16 7 7 4.92 8.08  
71 Buford HS Samuel Shoemaker Avery Shoemaker 0 0 0.00     0 0.00 5 4 7.70 7.70  
72 Seminole Co HS Jonathan Jarvis Tanner Trawick 0 0 0.00     0 0.00 5 5 7.59 7.59  
73 Lee County HS Thomas Hoey III Cole Hardison 5 5 6.14     0 6.14 6 6 1.15 7.29  
74 Appling County HS Mabry Fannin Tucker Mincey 3 3 4.29     0 4.29 4 4 2.97 7.26  
75 Eastside HS James Campbell Griffin Lane 5 5 6.40     0 6.40 5 5 0.00 6.40  
76 Lee County HS Hunter Rudd Seth Walls 0 0 0.00     0 0.00 5 5 6.27 6.27  
77 Jefferson HS JC Acevedo Kaleb DeLisle 2 2 3.82     0 3.82 4 4 2.00 5.82  
78 North Paulding HS Caden O’Neal Matthew Wright 4 4 5.34     0 5.34 4 4 0.00 5.34  
79 Oconee County HS Grady Bartlett Reese Brown 4 4 5.31     0 5.31 4 4 0.00 5.31  
80 Appling County HS Travis Barnes Trey Barnes 0 0 0.00     0 0.00 1 1 4.61 4.61  
81 Newnan HS Nathan Preston Gavin Deck 0 0 0.00     0 0.00 3 3 4.56 4.56  
82 North Paulding HS Thomas Williams Griffin Thomas 2 2 2.65     0 2.65 3 3 1.25 3.90  
83 Chattahoochee Anglers Tucker Hipkiss Noah Sawhill 0 0 0.00     0 0.00 3 3 2.78 2.78  
84 Mary Persons HS Mary Alice Marks Steven Gibbs 0 0 0.00     0 0.00 1 1 1.23 1.23