B# High School A1- FName A1-LName A2-FName A2-LName #fish #alive Wt Sht Late Pen D1
F Wt.
BF
43 Clarks Hill Wick Medlin Jase Sparks 5 3 18.47     0.5 17.97 4.95
51 GBN Bently Floyd Coby Thompson 5 4 17.92     0.25 17.67 4.55
10 Greenbrier Fishing Team Mason Garnto Hayden Reville 5 5 16.91     0 16.91  
66 Dawson HS Elijah Benson Breadon Hubbard 5 5 16.44     0 16.44  
13 Madison Co. HS Levi Seagraves Blake Hooper 5 5 15.81     0 15.81 4.77
27 Madison County HS Logan Fisher Will Hart 5 4 15.96     0.25 15.71  
85 Stephens County HS Drake Fleming Colby Fowler 5 5 15.33     0 15.33  
67 Pickens HS Wyatt Richards Colby Goforth 5 4 15.42     0.25 15.17  
4 North Paulding HS Mitchell Dean Eli Wiggins 5 3 15.59     0.5 15.09  
70 Bainbridge BassCats Shane Dill Bowynn Brown 5 5 15.01     0 15.01  
37 Greenbrier Fishing Team Jacob Hodge Henry Garrett 5 4 14.73     0.25 14.48  
45 Greenbrier Fishing Team Deuce Garland Evan Beard 5 2 14.61     0.75 13.86  
29 Lumpkin County HS Andrew Moss Carder Dockery 5 5 13.65     0 13.65  
1 Morgan County HS Nolan Holloway Jackson Fanning 5 5 13.29     0 13.29  
33 Bremen HS Sam Lovvorn  Austin Robinson 5 4 13.14     0.25 12.89 6.22
77 Greenbrier Fishing Team Lucas Johnson Bryant Hodge 5 3 13.28     0.5 12.78  
53 Greenbrier Fishing Team Logan Dixon Walker Cely 5 4 12.64     0.25 12.39  
31 Cook HS Mason White Levi Singletary 5 5 12.32     0 12.32  
59 Bremen HS Brandon Smith Jake Kreft 5 4 12.55     0.25 12.30  
9 Rabun County HS Owen Thompson Jasper Stancil 5 1 12.76     1 11.76  
12 West GA AmBASSadors Garrett Cromer Levi Garner 5 4 11.41     0.25 11.16  
6 Harris County HS Storm Clark Gunnar Williamson 5 5 11.12     0 11.12  
3 Chatuge Anglers Logan Russell Owen Jenkins 5 5 11.01     0 11.01  
82 Trinity Christian School Wyatt Wood Max Gosdin 5 5 10.77     0 10.77  
24 North Paulding HS Delbert Wilson Hayden Whittemore 5 5 10.62     0 10.62  
50 Stephens County HS Colton Bartmas Luke Carter 5 5 10.31     0 10.31  
73 Franklin County HS Rylan Tamplin AJ Peeples 5 5 10.13     0 10.13  
49 Clarks Hill Trey Blackmon Blake Tench 5 4 10.21     0.25 9.96  
76 North Oconee HS Jameson Martin Davin Busby 5 5 9.96     0 9.96  
74 Westfield Benjamin Lawson Brant Beckham 5 5 9.73     0 9.73  
25 Clarks Hill Baden Culpepper Chris Shay 5 5 9.7     0 9.70  
47 Greenbrier Fishing Team Braeden Rustan Tripp Tamasi 5 5 9.57     0 9.57  
62 Oconee County HS Samuel Davis Jackson Dew 5 5 9.39     0 9.39  
64 Loganville HS Chan Cawthon Troy Harper 5 5 9.14     0 9.14  
2 Jefferson HS Cole Griggs Camden Gunter 5 5 9.07     0 9.07  
63 Morgan County HS Will Thomas Wyatt Spinks 5 5 8.95     0 8.95  
36 Harris County HS Camden Harmon Landon Wright 5 5 8.94     0 8.94  
35 Clarks Hill Nathan Deckert Landyn Geisler 5 5 8.87     0 8.87  
18 Tift County HS Cole McDaniel Mason Grist 5 5 8.79     0 8.79  
38 GBN Luke Davis Peyton Dunn 5 4 8.81     0.25 8.56  
46 Tallulah Falls HS Haygen James Koen Eller 5 5 7.99     0 7.99  
72 Trinity Christian School Zed Wingo Mikie Lachey 5 2 8.7     0.75 7.95  
32 Clarks Hill Will Darley Roper Putnam 5 5 7.9     0 7.90  
79 Buford HS Samuel Shoemaker Avery Shoemaker 5 4 7.95     0.25 7.70  
86 Harris County HS Levi Bolton Pierce Smith 3 3 7.7     0 7.70  
5 North Paulding HS Blake Edwards Caleb Edwards 5 4 7.9     0.25 7.65  
41 Seminole Co HS Jonathan Jarvis Tanner Trawick 5 5 7.59     0 7.59  
78 Harris County HS Colby Koon Cole Reynolds 5 5 7.52     0 7.52  
68 East Paulding HS Tyler Besze Caysen Baggett 5 5 7.48     0 7.48  
30 Mt Paran Christian Dylan Lindsey Colby Clayton 5 4 7.73     0.25 7.48  
81 Greenbrier Fishing Team Parker Leiter Carson Tomac 5 5 7.27     0 7.27  
80 Greenbrier Fishing Team Jordan Duncan Matthew Johnson 5 5 7.25     0 7.25  
39 West GA AmBASSadors Sean Lawson Brooks Lawson 5 5 7.17     0 7.17  
61 Lee County HS Tripp Williams Tanner Rojek 5 5 7.12     0 7.12  
15 Morgan County HS Ben Lanford Colby Brown 5 4 7.29     0.25 7.04  
83 Winder Barrow HS Dylan Thayer Brett Boswell 5 5 7.03     0 7.03  
65 Jefferson HS Avery Crane Kai Latimer 5 5 6.97     0 6.97  
56 Lee County HS Brady Winborne Matthew English 5 5 6.81     0 6.81  
8 Haralson County HS Dalton Tilley Ethan Carter 5 5 6.75     0 6.75  
23 Pickens HS Blake Puckett Sawyer Hogan 5 5 6.63     0 6.63  
60 Morgan County HS Caden Nation Josh Edenfield 5 5 6.62     0 6.62  
34 Trinity Christian School Carter Jones Cody Fischer 5 5 6.51     0 6.51  
54 East Paulding HS Mason Tarpley Nik Shaw 5 5 6.45     0 6.45  
28 Harris County HS Josh Gross Dalton Rogers 5 5 6.35     0 6.35  
58 Lee County HS Hunter Rudd Seth Walls 5 5 6.27     0 6.27  
48 Clarks Hill Fisher Faulkner Justin Frazee 5 5 6.01     0 6.01  
20 Bainbridge HS Tyler Godwin Caden Godwin 5 5 5.71     0 5.71  
17 Trinity Christian School Cooper Bell Mark Hammock 5 5 5.38     0 5.38  
16 Eastside HS Sawyer Mitchell Wyatt Baker 5 5 5.27     0 5.27  
69 BCA Memphis Brock Miles Jernigan 4 4 4.92     0 4.92  
40 Mary Persons HS Michael Head Aaron McCoy 5 4 5     0.25 4.75  
7 Appling County HS Travis Barnes Trey Barnes 1 1 4.61     0 4.61 4.61
57 Newnan HS Nathan Preston Gavin Deck 3 3 4.56     0 4.56  
84 Trinity Christian School Andrew Hobgood Landon McInvale 4 3 4.74     0.25 4.49  
22 Mary Persons HS Dawson Niblett Drew Grant 2 2 3.77     0 3.77  
26 Appling County HS Mabry Fannin Tucker Mincey 1 1 2.97     0 2.97 2.97
14 Chattahoochee Anglers Tucker Hipkiss Noah Sawhill 3 3 2.78     0 2.78  
19 Jefferson HS JC Acevedo Kaleb DeLisle 2 2 2     0 2.00  
44 North Paulding HS Thomas Williams Griffin Thomas 1 1 1.25     0 1.25 1.25
55 Mary Persons HS Mary Alice Marks Steven Gibbs 1 1 1.23     0 1.23 1.23
71 Lee County HS Thomas Hoey III Cole Hardison 1 1 1.15     0 1.15 1.15
75 Eastside HS James Campbell Griffin Lane 0 0 0     0 0.00  
42 North Paulding HS Caden O’Neal Matthew Wright 0 0 0     0 0.00  
52 Oconee County HS Grady Bartlett Reese Brown 0 0 0     0 0.00